WYDAWNICTWA Z FUNDACJI

 • Sposób zamawiania
  Szanowni Państwo, wszystkie elementy można nabyć wpłacając pieniądze na konto Fundacji: określając ilość, rodzaj rzeczy jaką chce się kupić, odbiór w siedzibie Fundacji przy ul. Pułaskiego 6 w Gdyni, lub wysyłka za zaliczeniem pocztowym, wystawiamy faktury VAT.
 • Datownik okolicznościowy
  Datownik okolicznościowy, którym w sklepie filatelistycznym na poczcie głównej na ul. 10-go Lutego w Gdyni można było w dniu 8 grudnia 2020 r. stemplować wszystkie wysyłane przesyłki, a od 9 grudnia jedynie hobbystycznie, na znaczkach, kartkach itp.
 • Dar Młodzieży
  Album ze zdjęciami i historią Daru Młodzieży. Piękny album w języku polskim i angielskim 127 stron, papier kreda, wydany w twardej oprawie, posiadający 170 zdjęć. Album był bardzo eleganckim prezentem wręczanym na całym świecie ważnym gościom odwiedzającym statek podczas Rejsu Niepodległości na całym świecie. Bardzo dobry na prezent dla kontrahentów polskich i zagranicznych.Cena w księgarniach …

  Dar Młodzieży Read More »

 • Polski Cud Nad Bałtykiem
  Drugie wydanie albumu o powstaniu Gdyni oraz rozwoju gospodarki morskiej i szkolnictwa morskiego. Bardzo ładny i wartościowy historycznie album z mnóstwem zdjęć jak powstawała Gdynia, stocznia i ogólnie gospodarka Morska, także doskonały na prezent. Twarda oprawa, papier kreda, 332 strony.Cena w księgarniach 99 zł – cena promocyjna 60 zł brutto.
 • Moje Życie I Morze
  Książka beletrystyczna autorstwa Starszego Mechanika. Bardzo ciekawie napisana książka o pierwszych powojennych latach nauki w Szkole Morskiej, a następnie pracy w polskiej flocie po drugiej wojnie światowej. Autor jest Starszym Mechanikiem, jednym z pierwszych absolwentów Szkoły Morskiej w Gdyni po wojnie. Bardzo ciekawie opisuje swoją drogę zawodową na różnych statkach. Format A5, 240 stron.Wydanie limitowane …

  Moje Życie I Morze Read More »

 • Album Andrzej Perepeczko
  Album o życiu, pracy i twórczości Andrzeja Perepeczki. Bardzo ciekawy album biograficzny o najdłużej pracującym wykładowcy Szkoły Morskiej (od Państwowej Szkoły Morskiej, poprzez Wyższą Szkołę Morską do Akademii Morskiej), a jednocześnie Starszym Mechaniku i pisarzu. Książka w twardej okładce, papier kreda, format A4. Wydanie limitowane (maks. 80 egz.) – cena 65 zł brutto. Nakład wyczerpany, …

  Album Andrzej Perepeczko Read More »

 • Per Mare Ad Astra
  Unikatowy album o 100 letniej historii Szkoły Morskiej, począwszy od jej powstania w Tczewie w 1920 roku do dnia dzisiejszego, do Uniwersytetu Morskiego, 400 stron, ponad 800 zdjęć z opisami zarówno archiwalnych, jak i z obecnego wieku. Bardzo ładne wydanie, papier kreda, wymiary 234 x 330, okładka twarda. Nakład limitowany. Cena 160 zł brutto.
 • Medal
  Medal wybity z okazji 100-lecia szkolnictwa morskiego projektu kpt. ż. w. Leszka Góreckiego wybity w czerwcu 2020 r. na obchody w Tczewie, do nabycia wraz z pudełkiem za 25 zł, nakład na wyczerpaniu.
 • Medal
  Medal wybity w grudniu 2020 r. z okazji 100-lecia Szkoły Morskiej projektu kpt. ż. w. Leszka Góreckiego wybity w grudniu na obchody Święta Szkoły 8 grudnia 2020 r., do nabycia wraz z pudełkiem za 26 zł brutto, nakład limitowany.
 • Folder okolicznościowy
  Folder okolicznościowy z kartką okolicznościową i znaczkami okolicznościowymi w kieszonkach foliowych. Część zestawów ma naklejone znaczki na karcie i ostemplowane okolicznościowym datownikiem, niżej przedstawionym. Koszt kompletu to 22 zł brutto.
error: Content is protected !!