Zmiana nr konta

Szanowni Państwo informujemy, iż zmienił się nr rachunku bankowego Fundacji: 05 1090 1102 0000 0001 4701 0109 Zapraszamy do zakupów naszych publikacji!

Sposób zamawiania

Szanowni Państwo, wszystkie elementy można nabyć wpłacając pieniądze na konto Fundacji: określając ilość, rodzaj rzeczy jaką chce się kupić, odbiór w siedzibie Fundacji przy ul. Pułaskiego 6 w Gdyni, lub wysyłka za zaliczeniem pocztowym, wystawiamy faktury VAT.

Datownik okolicznościowy

Datownik okolicznościowy, którym w sklepie filatelistycznym na poczcie głównej na ul. 10-go Lutego w Gdyni można było w dniu 8 grudnia 2020 r. stemplować wszystkie wysyłane przesyłki, a od 9 grudnia jedynie hobbystycznie, na znaczkach, kartkach itp.

Dar Młodzieży

Album ze zdjęciami i historią Daru Młodzieży. Piękny album w języku polskim i angielskim 127 stron, papier kreda, wydany w twardej oprawie, posiadający 170 zdjęć. Album był bardzo eleganckim prezentem wręczanym na całym świecie ważnym gościom odwiedzającym statek podczas Rejsu Niepodległości na całym świecie. Bardzo dobry na prezent dla kontrahentów polskich i zagranicznych.Cena w księgarniach …

Dar Młodzieży Read More »

Polski Cud Nad Bałtykiem

Drugie wydanie albumu o powstaniu Gdyni oraz rozwoju gospodarki morskiej i szkolnictwa morskiego. Bardzo ładny i wartościowy historycznie album z mnóstwem zdjęć jak powstawała Gdynia, stocznia i ogólnie gospodarka Morska, także doskonały na prezent. Twarda oprawa, papier kreda, 332 strony.Cena w księgarniach 99 zł – cena promocyjna 60 zł brutto.

error: Content is protected !!