Aktualności


 • Przypinka

  Przypinka okolicznościowa zaprojektowana przez kpt. ż. w. Leszka Góreckiego wybita grudniu na obchody Święta Szkoły 8 grudnia, do nabycia za 15 zł brutto.

 • Moje życie i morze

  Książka beletrystyczna autorstwa Starszego Mechanika. Bardzo ciekawie napisana książka o pierwszych powojennych latach nauki w Szkole Morskiej, a następnie pracy w polskiej flocie po drugiej wojnie światowej. Autor jest Starszym Mechanikiem, jednym z pierwszych absolwentów Szkoły Morskiej w Gdyni po wojnie. Bardzo ciekawie opisuje swoją drogę zawodową na różnych statkach. Format A5, 240 stron. Wydanie limitowane (maks. 100 egz.) – cena 21 zł brutto

 • Polski cud nad Bałtykiem
  Okładka Polski Cud nad Bałtykiem

  Drugie wydanie albumu o powstaniu Gdyni oraz rozwoju gospodarki morskiej i szkolnictwa morskiego. Bardzo ładny i wartościowy historycznie album z mnóstwem zdjęć jak powstawała Gdynia, stocznia i ogólnie gospodarka Morska, także doskonały na prezent. Twarda oprawa, papier kreda, 332 strony. Cena w księgarniach 99 zł – cena promocyjna 60 zł brutto.

 • Album ze zdjęciami i historią Daru Młodzieży

  Piękny album w języku polskim i angielskim 127 stron, papier kreda, twarda oprawa, 170 zdjęć, album był bardzo eleganckim prezentem wręczanym na całym świecie ważnym gościom odwiedzającym statek podczas Rejsu Niepodległości na całym świecie. Bardzo dobry na prezent dla kontrahentów polskich i zagranicznych. Cena w księgarniach 80 zł brutto – cena promocyjna 45 zł brutto

 • Zmiana nr konta

  Szanowni Państwo informujemy, iż zmienił się nr rachunku bankowego Fundacji: 05 1090 1102 0000 0001 4701 0109.

  Zapraszamy do zakupów naszych publikacji!

 • Sposób zamawiania

  Szanowni Państwo, wszystkie elementy można nabyć wpłacając pieniądze na konto Fundacji: określając ilość, rodzaj rzeczy jaką chce się kupić, odbiór w siedzibie Fundacji przy ul. Pułaskiego 6 w Gdyni, lub wysyłka za zaliczeniem pocztowym, wystawiamy faktury VAT.

 • Datownik okolicznościowy

  Datownik okolicznościowy, którym w sklepie filatelistycznym na poczcie głównej na ul. 10-go Lutego w Gdyni można było w dniu 8 grudnia 2020 r. stemplować wszystkie wysyłane przesyłki, a od 9 grudnia jedynie hobbystycznie, na znaczkach, kartkach itp.

 • Dar Młodzieży

  Album ze zdjęciami i historią Daru Młodzieży. Piękny album w języku polskim i angielskim 127 stron, papier kreda, wydany w twardej oprawie, posiadający 170 zdjęć.

  Album był bardzo eleganckim prezentem wręczanym na całym świecie ważnym gościom odwiedzającym statek podczas Rejsu Niepodległości na całym świecie. Bardzo dobry na prezent dla kontrahentów polskich i zagranicznych.
  Cena w księgarniach 80 zł brutto – cena promocyjna 45 zł brutto.

 • Per Mare Ad Astra

  Unikatowy album o 100 letniej historii Szkoły Morskiej, począwszy od jej powstania w Tczewie w 1920 roku do dnia dzisiejszego, do Uniwersytetu Morskiego, 400 stron, ponad 800 zdjęć z opisami zarówno archiwalnych, jak i z obecnego wieku. Bardzo ładne wydanie, papier kreda, wymiary 234 x 330, okładka twarda.

  Nakład limitowany. Cena 160 zł brutto.

 • Medal z okazji 100-lecia szkolnictwa morskiego

  Medal wybity z okazji 100-lecia szkolnictwa morskiego projektu kpt. ż. w. Leszka Góreckiego wybity w czerwcu 2020 r. na obchody w Tczewie, do nabycia wraz z pudełkiem za 25 zł, nakład na wyczerpaniu.

error: Content is protected !!